NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wymyśl hasło reklamowe dla Cailyn i wygraj

Wysłane przez monika8660 
Wymyśl hasło reklamowe dla Cailyn i wygraj
18 sty 2016 - 12:35
[kobietapo30.pl]

Bez makijażu czy z makijażem na co dzień – to nie ma znaczenia, bo przychodzą przecież takie dni, kiedy chcesz wyglądać naprawdę perfekcyjnie i zrobisz dużo, by osiągnąć ten cel. Wtedy chcesz użyć czegoś specjalnego, co sprawi, że Twoje spojrzenie będzie integrować, a skóra zacznie promieniować niespotykanym blaskiem. Najbliżsi będą pytać - czy się zakochałaś, a Ty tylko się uśmiechniesz.

Marzenia o perfekcyjnym wyglądzie spełnia marka Cailyn, wprost z Kalifornii, kolebki największych światowych gwiazd kina. To właśnie kosmetyki Cailyn możesz wygrać w naszym konkursie. Po to, by przekonać się, że produkty dla kobiet mogą rozpieszczać.

Chcesz wyrobić swoje własne zdanie o marce? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie i wygraj dwa świetne produkty o Cailyn! Wystarczy, że wymyślisz hasło reklamowe dla marki i polubisz profil producenta na FB. Zapraszamy do zabawy!
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: