NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co mogłabyś robić LEPIEJ?

Wysłane przez monika8660 
Co mogłabyś robić LEPIEJ?
17 sty 2016 - 21:22
[kobietapo30.pl]

Dążenie do doskonałości zajmuje nam niemal każdy dzień. Staramy się być lepsi, działać efektywniej, żyć tak, by tego nie żałować. Każdy ma jednak inne priorytety. Jakie są Twoje?

Odpowiedz na pytanie, co mogłabyś robić lepiej i wygraj książki, które pozwolą Ci zrealizować noworoczne postanowienia.

Gretchen Rubin, autorka bestsellerowego \"Projektu szczęśc\", napisała świetny poradnik \"Lepiej. 21 strategii, by osiągnąć szczęście\". Podkreśla w nim wielką rolę nawyku oraz takiego działania, które pozwala nam wiele czynności wykonywać mechanicznie. Dzięki czemu uwalniamy się od obowiązku podejmowania decyzji. Jesteśmy mniej zmęczenie i skuteczniejsi. Jak lepiej się odżywiać, lepiej się bawić, mieć udane życie towarzyskie, odnosić sukcesy w pracy?

Sięgnij po tę publikację. Wygraj jedną z trzech książek. Zapraszamy do zabawy na witrynie [kobietapo30.pl] - najszybciej rozwijającej się stronie o tematyce kobiecej.
Re: Co mogłabyś robić LEPIEJ?
18 maj 2016 - 14:30
za sprzątanie i nie gromadzenie niepotrzebnych rzeczy już się wzięłam, teraz przydałoby się, aby ktoś mnie nauczył jak wcześniej chodzić spać grinning smiley
Nazwa użytkownika:

Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: